Einhell BT-EN 30 E

Typ
sponkovačky
Veľkosť zásobníka

• , zakúpené v eŽeleziarstvo

V ponuke bola uvedená ako súčasť dodávky aj niekoľko náplní do klincovačky, tým by som si pomohol v nastávajúcom predĺženom víkende, ale v piatok som síce dostal načas náradie ale bez tejto súčasti a v sobotu som tieto spony vôbec narýchlo nezohnal a dodatočne som ich dostal až vo štvrtok nasledujúceho týždňa. Takže som plánovanú prácu načas nedokončil. Ak mi máte možnosť ponúknuť náplne do tejto mašiny, alebo aspoň poradiť, kde ich zoženiem, budem spokojnejší.
    Váš zákazník

Dobry poner cena vykon.
    Klinceky su dost tenke, sponky by uplne postacovali, avsak niekedy sa mozu zist aj klince samotne.

Nový vybraný z krabice a nefunguje

Elektronická regulácia úderu

Ukazovateľ naplnenia zásobníka

Bezpečnostné zatiahnutie

ON OFF vypínač

Súčasť dodávky: 300 sponiek 6 amptimes 25mm 200 sponiek 6 amptimes 15mm 300 klincov 32mm 200 klincov 25mm

Váš zákazník

Dobry poner cena vykon.

Nový vybraný z krabice a nefunguje

• , zakúpené v Spojovace.cz

• rychlost při používání a kvalita spojování kdy by každý potřeboval aspoň tři ruce

dostupná cena dobrá manipulace se sponkovačkou jsem včelař usnadnilo mě to spoustu práce a hlavně urychlilo

• , zakúpené v Spojovace.cz

• Při 1. práci s přístrojem velká spokojenost,pomohl mi.
    • Oceňuji i možnost dokoupení náhradních(dalších) sponek a hřebíků.

Celková spokojenost.
    Co bylo objednáno jsem také obdržel.

• Jednoduchá a rychlá

Jednoduchá a rychlá.

• , zakúpené v Spojovace.cz

Spolehlivost, výborná komunikace,rychlé doručení, výhodné ceny

• , zakúpené v tipa.sk

• Ma poistku cize samovolne bez prilozenia nestrelí.
    • Nemam zatial

Tovar mam kratko na zhodnotenie.

• , zakúpené v L222

• dobrá cena